Konkurs ,,Czy znasz Ty las?”

W naszej szkole odbył się konkurs ekologiczno- przyrodniczy pod hasłem ,,Czy znasz Ty las?”, w dwóch kategoriach, klasy czwarte i szósta. W konkursie wzięło udział 31 uczniów, którzy wykazali się dużą znajomością środowiska leśnego oraz organizmów tam żyjących. Powyższy konkurs miał na celu poszerzenie wiedzy ekologicznej oraz świadomości ochrony różnych gatunków roślin i zwierząt zamieszkujących las. Przypomnienie zasad zachowania się oraz przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas pobytu w lesie.

Wśród uczniów klas czwartych zwycięzcami konkursu zostali: Filip Gradziuk zajmując
I miejsce, Aleksandra Bielecka, Zuzanna Staroń, Wojciech Fus to zwycięzcy II miejsca oraz
Hania Borek, Małysa Kornelia, Alicja Szenborn, Aleksandra Tokarz i Diana Nowak zajęły
III miejsce.
Wśród uczniów klasy VIa zwycięzcami zostali uczniowie : Oliwia Stępień – I miejsce,
Hubert Uchacz i Natasza Kotuła – II miejsce oraz Aleksandra Mołdoch – III miejsce.
Wszystkim zwycięzcom gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Bogusława Pych