WYCIECZKA DO ZAMOŚCIA
Uczniowie klas IVa i IVb pod opieką nauczycielek: Barbary Łuszczak, Urszuli Zięzio i Sylwii Dynowiec 2 czerwca odwiedzili „Perłę Renesansu”, czyli Zamość. Podczas wycieczki zwiedziliśmy skarbiec rodziny Zamojskich, Rynek Wielki, ratusz, katedrę oraz Akademię Zamojską. Meleksami udaliśmy się na fortyfikacje