„Ptaki naszych lasów” prelekcja edukacyjna w Nadleśnictwie Sieniawa.

Uczniowie klasy 7a i 7b uczestniczyli w prelekcji edukacyjnej. pt. „Ptaki naszych lasów” zorganizowanej w Nadleśnictwie Sieniawa. Podczas zajęć uczniowie poznali najczęściej występujące gatunki ptaków leśnych, ich zwyczaje, sposoby odżywiania oraz znaczenie dla środowiska naturalnego. Omówiono również zasady ochrony ptaków i ich siedlisk. Spotkanie miało charakter edukacyjno-przyrodniczy i rozwijało zainteresowania ekologiczne uczniów.

Wioleta Hirny