W klasie II odbył się konkurs matematyczny „Mistrz Tabliczki Mnożenia”. Uczniowie rywalizowali w trzech etapach. W pierwszym etapie rozwiązywali na kartce działania z zakresu tabliczki mnożenia. Drugi etap polegał na udzielaniu odpowiedzi ustnych na wylosowane przykłady. W trzecim etapie uczestnicy rozwiązywali zadania tekstowe wymagające wykorzystania umiejętności mnożenia w praktyce. Wszyscy uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i bardzo dobrym przygotowaniem. Konkurs przebiegł w miłej atmosferze, a uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę oraz umiejętności matematyczne. Po podliczeniu wyników okazało się, że aż czterech uczniów uzyskało identyczną, najwyższą liczbę punktów. W związku z tym tytuł „Mistrza Tabliczki Mnożenia” zdobyło czworo uczniów, którzy wykazali się doskonałą znajomością tabliczki mnożenia oraz umiejętnością rozwiązywania zadań matematycznych.
Zwycięzcy: Marcelina Smusz, Gabriel Skiba, Tymon Stefański, Szymon Piertycha
Gratulujemy!
Marzena Bucior
