Wycieczka do Cieplic

Dnia 17.06.2026 r. 3-latki z grupy „Sówki”, „Skrzaty” pod opieką pani Małgorzaty Więcław i pani Edyty Mazurek odwiedziły Zagrodę Edukacyjną „W międzyczasie” w Cieplicach. Przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach kulinarnych wykrawania i dekorowania ciasteczek, zobaczyły wiejskie zwierzęta. Dużym zainteresowaniem maluchów cieszyły się kurki, indyki, małe króliki, kucyki oraz bardzo oryginalne nutrie, które wszystkich bardzo zaskoczyły. Pod koniec pobytu zajrzały do malutkiego muzeum, w którym poznały bardzo stare narzędzia gospodarskie, przedmioty codziennego użytku. Na pożegnanie otrzymały smaczne ciasteczka, a także kolorowe bajeczki autorstwa pani Elżbiety Starzak, właścicielki zagrody. Wszystkim czas w Cieplicach upłynął niezwykle przyjemnie. Przedszkolaki już odliczają dni do następnej wycieczki ! 🙂

Małgorzata Więcław