Karnawałowy szał

Karnawałowy szał

Bal karnawałowy w przedszkolu w Kuryłówce

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem są bale. Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to niezwykłe przeżycie, często wyczekiwane przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 10.02.2022 r.
w oddziałach przedszkolnych w Kuryłówce, gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

W tym miejscu składamy ogromne podziękowania dla Rodziców, którzy tak ochoczo zechcieli wyposażyć dzieci w niesamowite stroje!

Anna Grabarz