Zakończenie Roku Szkolnego

Zakończenie Roku Szkolnego

W czwartek 20 czerwca 2024 roku w Szkole Podstawowej w Kuryłówce  odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Na uroczystości spotkali się uczniowie klas 1-8, wychowawcy, nauczyciele oraz rodzice.

Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu narodowego, a następnie przekazaniem sztandaru uczniom klasy siódmej.

Podczas akademii wręczono nagrody i dyplomy uczniom, którzy z wyróżnieniem ukończyli ten rok szkolny, brali udział w konkursach na szczeblu szkolnym, powiatowym i wojewódzkim.

W trakcie uroczystości uczniowie  klasy VII  przedstawili program artystyczny  który nawiązywał  do przeżyć z minionych   ośmiu lat. Uczniowie klas ósmych  swój program rozpoczęli przepiękną piosenką oraz tańcem, starali się wyrazić wdzięczność dyrekcji, wychowawczyni , nauczycielom i rodzicom za trud wychowania i nauczania, za codzienną troskę, wyrozumiałość i  cierpliwość.

Pięknym występem rok szkolny zakończyli również uczniowie z klasy IIIA i III B.

W podsumowaniu uroczystości pani dyrektor Janina Paja  pogratulowała uczniom wyników   w nauce, podziękowała rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły i złożyła wszystkim życzenia dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji.

Barbara Łuszczak