Konkurs świąteczny w klasach I-III rozstrzygnięty!

Konkurs świąteczny w klasach I-III rozstrzygnięty!

Bożonarodzeniowe szopki, Mikołaje, choinki, aniołki to niezbędny element, który wprowadza nas w wyjątkowy nastrój i pozwoli poczuć magię świąt, dlatego też w naszej szkole nie mogło obyć się bez konkursu z tej okazji. Mały Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs ph. „Świąteczny Aniołek”. Udział w konkursie pogłębiał również wiedzę na temat symboli związanych ze świętami Bożego Narodzenia, rozwijał zdolności plastyczne i wrażliwość artystyczną u naszych uczniów oraz zacieśniał współpracę szkoły z rodzicami, ponieważ do udziału w nim zaprosiliśmy nie tylko uczniów naszej szkoły, ale również ich rodziców i członków rodzin. Wspólna praca nad wykonaniem aniołków stała się okazją do integracji w rodzinnym i szkolnym gronie.

Od 1 grudnia na szkolnym korytarzu można było podziwiać wystawę Świątecznych Aniołków wykonanych przez uczniów klas I – III. Wystawa zdobi szopkę noworoczną i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i pracowników szkoły.

Z przyjemnością informujemy, że konkurs został rozstrzygnięty.

Komisja konkursowa, oceniając 66 aniołków, stanęła przed naprawdę trudnym wyborem, gdyż prace, które otrzymała, były naprawdę przepiękne i wyjątkowe, wyróżniające się pomysłowością, oryginalnością oraz ciekawą techniką wykonania. Po długiej naradzie komisja postanowiła nagrodzić każdą z prac.
Wręczenie nagród odbyło się 22 grudnia 2023 roku. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursach.

Głównym sponsorem nagród był Urząd Gminy w Kuryłówce, słodycze zasponsorowała Rada Rodziców.

Lucyna Karpińska, Renata Tokarz